Filtrowanie produktów

Masz pytania?

Zadzwoń do nas!
+48 515 015 091

Rękawice robocze skórzane zgodne z normami PN-EN 388 i PN-EN 420

Rękawice robocze skórzane klasyfikowane są jako kategoria II środków ochrony indywidualnej, a stosowane są w przypadku zagrożenia średniego ryzyka. Chronią one przed zimnem i ciepłem, dlatego też wśród tych modeli można znaleźć także specjalistyczne rękawice spawalnicze. Rękawice robocze skórzane stosuje się także jako zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi i chemikaliami. W przypadku tego typu wyrobów warto pamiętać o tym, że zanim trafią one do sprzedaży muszą zostać poddane ocenie niezależnej jednostki notyfikowanej, która poświadczy zgodność z normami PN-EN 388 oraz PN-EN 420. Norma PN-EN 388 określa, że rękawice robocze skórzane muszą ochraniać przed zagrożeniami takimi jak ścieranie, rozdarcie czy przekłucie. Poziom bezpieczeństwa dla wymienionych parametrów określa się w skali 1-5, dodatkowo wyszczególniając poziom odporności na przecięcie oraz uderzenie. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo mocne i wygodne rękawice robocze skórzane z dwoiny oraz licowe, przeznaczone do pracy w różnych branżach. Posiadamy również szeroki wybór produktów cenionego polskiego producenta Avacore. Sprawdź nasz asortyment!

Wybierz profesjonalne skórzane rękawice robocze w korzystnej cenie!

Do sprzedaży w naszym sklepie trafiają tylko artykuły certyfikowane, o potwierdzonej na rynku jakości. Rękawice robocze skórzane stanowią ważny element wyposażenia każdego pracownika - ochraniają one bowiem dłonie przed poważnymi urazami, które mogą w znaczący sposób wpłynąć na zdrowie i życie użytkownika.

Jeśli szukasz wysokiej jakości produktów, sprawdź naszą ofertę - w ExpertBHP zawsze znajdziesz rękawice robocze skórzane w atrakcyjnych cenach!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl